Hakkımızda

Online Telekom, 2010 yılında Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu (BTK) tarafından almış olduğu Altyapı İşletmeciliği Hizmeti (AİH) lisansı ve Sabit Telefon Hizmeti (STH) lisansı ile şehir içi, şehirlerarası ve/veya uluslararası telefon ve alt yapı hizmeti sunan telekomünikasyon şirketidir. Online Telekom; kaliteli ürün ve hizmetleri, müşteri odaklı çalışma prensibi, güçlü alt yapısı ve insan kaynağı ile Türkiye'de lider telekomünikasyon şirketi olmaya adaydır. Online Telekom'u, müşterilerine sunduğu kişiselleştirilmiş çözümler ve geniş ürün/hizmet yelpazesi sektördeki rakiplerinden farklı kılmaktadır.

DEĞERLERİMİZ

Güveniliriz

Verdiğimiz hizmet kalitesi ve müşterilerimize olan şeffaflığımız Online Telekom'a güveni her geçen gün artırmaktadır. Desteğinizle büyüdüğümüz bu yolda güvenilirlik bizim için en önemli değerdir.

Müşterilerimiz Kıymetlidir

Müşterimizin memnuniyeti bizim için her şeyden önce gelmektedir ve her zaman daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız. Müşterilerimiz için kârlı, maksimum hızla problem çözen ve değer yaratan yapı olmayı sürdürüyoruz.

Çözüm Odaklı Yaklaşırız

Problemler yerine çözüme odaklanarak müşteri beklenti ve isteklerini doğru anlamaya özen göstermekteyiz çünkü büyük değişimlere giden yol küçük değişimlerden geçer.

Değişime Açığız

Değişmeyen tek şey değişimin kendisidir sözünü ilke edinerek yenilikçi bakış açısı ile fırsatları değerlendiriyor ve teknolojiyi/trendleri yakından takip ediyoruz.

Dinamizm Odaklıyız

Online Telekom ailesi olarak dinamizmi seviyor, dijital dönüşümlere hızlıca adapte oluyor ve devamlı olarak bilgi birikimimizi genişletiyoruz.

Biz İyi Bir Takımız

Takım ruhu taşımanın ve dayanışmanın bizi başarıya ulaştıracağına inanıyoruz ve bu noktada sunulan her fikrin bizler için çok değerli olduğunun bilincinde çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.