0216 533 8888 | info@onlinetelekom.com.tr


Tele Anket Nedir?

Önceden müşteri tarafından oluşturulmuş soru ve tercihleri içeren ses kaydının, seçilmiş hedef kitleye (hedef kitle sizin seçmiş olduğunuz bir il, ilçe, mahalle veya telefon numaraları olabilir) aynı anda arama yapabilen yüzlerce hat üzerinden dinletilmesi ve alıcıların telefon tuşları aracılığı ile seçimlerini belirttikleri mesaj servisidir. Telekom ile anket yöntemi ile ürün ve hizmetleriniz ile ilgili her şeyi kolayca öğrenebilirsiniz.

 

 

 

Tele Anket Sisteminin Avantajları Nelerdir?

Global, lokal, yerel, noktasal ölçekte istenilen hedef kitleye kağıtsız, formsuz olarak aynı anda binlerce kişiye istenildiği kadar sorunun sorulabildiği, en kolay, en kısa süreli, en uygun fiyatlı ve sonuçları anlık olarak görülebilen ve raporlanan tek anket yöntemi, Tele Anket Sistemi'dir. 

Bilgilendirme amaçlı açıklama ile ardından okunacak anket sorularının yer aldığı ses dosyası, tercih edilen lokasyona göre, aynı anda binlerce hat kullanılarak sabit ve/veya mobil telefonlar aranır. Anket bilgilendirme mesajı ve anket soruları dinletilir. Kişinin sorulara göre kendine uygun tercihleri seçmesi sağlanır.

Anket sorularına verilen cevaplar, sistem tarafından dijital olarak veritabanına aktarılır ve anket sonuçları anlık olarak görülebilir.

Ankette istenildiği kadar basamaklı soru olabilir ve istenildiği kadar çoğaltılabilir.